Más detalles | Donald Glover | Terror a Bordo Download Torrent Clássico / Suspense / Terror Idioma: Inglês / Português 1989 MKV Torrent DownloadVídeo 10 / Áudio 10Sinopse: Tentando superar a morte do filho, Rae Ingram (Nicole Kidman) e John Ingram (Sam Neill) navegam pelo Oceano Pacífico. Após um mês no mar avistam...

Čtvrtá hvězda

Čtvrtá hvězda

06. 01. 2014
Tvoje hodnocení: 0
8.9 7 votes
Loading...

Série a Epizody

1Série 1 06. 01. 2014

Video trailer

Synopsis

Štěpán (Václav Neužil) získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém Hotelu Meteor na periferii Prahy. Rád by zapadl do kolektivu a nepoutal na sebe pozornost nadřízených. Jak to má ale dokázat, když se zoufale zamiluje do Pavlínky (Martha Issová), která pracuje jako denní recepční? Se Štěpánem se vídají pouze ve chvíli, kdy se směny střídají! Navíc Pavlínku nezajímá Štěpán, ale agresivní hotelový údržbář David (David Novotný). Toho však zajímají pouze dvě věci: jak hrála jeho milovaná Sparta a jak uniknout vyčerpávajícímu erotickému zájmu nadřízené, ambiciózní hotelové manažerky Terezy (Lenka Krobotová).

Tereza se ze všech sil snaží zvýšit úroveň hotelu a získat pro něj vytouženou čtvrtou hvězdu. Tento její zájem však naráží na sobectví, pohodlnost, lenost, zištnost a vyčůranost podřízených. Čtvrtá hvězdička ze všech zaměstnanců hotelu nejméně zajímá jejího bývalého manžela Theodora (Martin Myšička), ředitele hotelu. Jeho jediným zájmem je zdokonalit se v hraní čínské hry mahjong. Terezino úsilí maří osobní zájmy i dalších podřízených: ambiciózní a záludný kuchař Smutný (Jaroslav Plesl) dychtí po místu šéfkuchaře, melancholický šéfkuchař Tichý (Miroslav Krobot) bojuje se ztrátou chuti následkem pracovního úrazu, denní recepční František (Ivan Trojan) kšeftuje s podsvětím a paktuje se s nebezpečným zločincem Majorem (Pavel Šimčík), hotelová prostitutka Libuška (Klára Melíšková) trénuje oddíl mladších dorostenců lakrosu, hotelový taxikář Jindra (Marek Taclík) je gay se silným mateřským pudem a barmanka Jiřina (Simona Babčáková) má manko.

V průběhu jedné sezóny s napětím sledujeme, zda se hotelu podaří – navzdory střetu všech osobních zájmů zaměstnanců – nakonec získat čtvrtou hvězdu a tím i noblesnější a solventní klientelu. A je něco takového vůbec v zájmu tajemného čínského majitele hotelu?

Čtvrtá hvězda
Original title Čtvrtá hvězda
First air date 06. 01. 2014
Last air date 24. 03. 2014
Série 1
Epizody 12
Duration 28m

Mohlo by se ti líbit

Xena: Warrior Princess
Malé Lásky
Policie Modrava
Claws
The Kids Are Alright
Our Cartoon President
Prostřeno
Ordinace v růžové zahradě
Modrý kód
Dinosaurové
Insatiable
První republika

Přidat komentář